Portrety >> Walerię - Fotografia Portretowa
Prague Portrait Photosession

Walerię - Fotografia Portretowa

Waleria jest wyjątkową osobą, z jakiegoś powodu mam dwóch przyjaciół o imieniu Waleria, którzy są zarówno podróżniczkami, jak i szczęśliwymi ludźmi. Zbieg okoliczności?

Kilka miesięcy temu odeszła z pracy i zaczęła podróżować. Jej marzeniem było odwiedzić wszystkie sześć kontynentów świata. Krótko przed zachodem słońca spacerowaliśmy po mieście i udało mi się zrobić kilka wyjątkowych zdjęć. Podczas naszego spaceru po pięknym mieście wielu ludzi podchodziło do nas i prosiło o zrobienie zdjęć z Walerią, jest ona tak atrakcyjną kobietą, że każdy chce ją poznać.

Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
"Dina doskonale rozumiała, jak uczynić nasze zdjęcia wyjątkowymi, a także wykonała wyjątkowe kadry, które będziemy mieli do końca naszego życia ..."
Frej & Chinami - Ślub w Sztokholmie
"Nie możemy ci wystarczająco podziękować, Dina. Mogliśmy tylko założyć, że nasze zdjęcia będą wspaniałe - i naprawdę udało Ci się uchwycić każdy radosny szczegół wesela. Za każdym razem, gdy pokazujemy komuś zdjęcia, otrzymujemy komplementy za ich profesjonalizm ..."
Emil & Melinda - Ślub w Szwecji
"Dina jest niesamowitym fotografem ślubnym. Po tym, jak uruchomiliśmy projekt sesji zdjęciowej w Paryżu, bardzo skrupulatnie poinstruowała nas: od wyboru wizażystki, planowania trasy do pokazania nam jak wykonać dobrą pozę! "
Stephanie & Herman - Sesja narzeczeńska w Paryżu
"Dziękuję bardzo Dina! Niezapomniany dzień, który na zawsze pozostanie w pamięci dzięki Twoim fotografiom. Absolutnie doskonałe ujęcia - od zwyczajnych chwil po emocjonalne we własnym biurze - świetna robota! Z żartem i energią pozowanie na własnym weselu było nawet bardzo zabawne😊"
Nina & Michael - Ślub w Niemczech

Masz Pytanie?
Czekam Na Twoją Wiadomość

SPRAWDŹ DATĘ

Zamów proszę mnie jako fotografkę na swój ślub w Warszawie lub w Polsce! Możesz wypełnić poniższy formularz lub wysłać mi wiadomość!

Please enter all fields in form above