Portrety >> Sesja zdjęciowa Walerii w starym domu
Budapest Portrait Photography

Sesja zdjęciowa Walerii w starym domu

Odwiedzając miasto po raz pierwszy jako fotograf, zawsze chcę pokazać słynne miejsca, które symbolizują miasto lub państwo. Zwykle są to miejsca turystyczne i zatłoczone. Tutaj nie zobaczycie Państwo słynnych zabytków Budapesztu. Zamiast tego zobaczycie Państwo jaki jest prawdziwy duch miasta w tajnym miejscu znanym tylko miejscowym. To wycieczka do autentycznego węgierskiego domu ze wspaniałymi łukami, spiralnymi schodami z drewnianą balustradą i niepowtarzalną starożytną atmosferą. Fotografia oczywiście nie dotyczy węgierskiego budynku, ale mówi o stylowej damie;)

Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
Fotografia Portretowa
"Dina doskonale rozumiała, jak uczynić nasze zdjęcia wyjątkowymi, a także wykonała wyjątkowe kadry, które będziemy mieli do końca naszego życia ..."
Frej & Chinami - Ślub w Sztokholmie
"Nie możemy ci wystarczająco podziękować, Dina. Mogliśmy tylko założyć, że nasze zdjęcia będą wspaniałe - i naprawdę udało Ci się uchwycić każdy radosny szczegół wesela. Za każdym razem, gdy pokazujemy komuś zdjęcia, otrzymujemy komplementy za ich profesjonalizm ..."
Emil & Melinda - Ślub w Szwecji
"Dina jest niesamowitym fotografem ślubnym. Po tym, jak uruchomiliśmy projekt sesji zdjęciowej w Paryżu, bardzo skrupulatnie poinstruowała nas: od wyboru wizażystki, planowania trasy do pokazania nam jak wykonać dobrą pozę! "
Stephanie & Herman - Sesja narzeczeńska w Paryżu
"Dziękuję bardzo Dina! Niezapomniany dzień, który na zawsze pozostanie w pamięci dzięki Twoim fotografiom. Absolutnie doskonałe ujęcia - od zwyczajnych chwil po emocjonalne we własnym biurze - świetna robota! Z żartem i energią pozowanie na własnym weselu było nawet bardzo zabawne😊"
Nina & Michael - Ślub w Niemczech

Masz Pytanie?
Czekam Na Twoją Wiadomość

SPRAWDŹ DATĘ

Zamów proszę mnie jako fotografkę na swój ślub w Warszawie lub w Polsce! Możesz wypełnić poniższy formularz lub wysłać mi wiadomość!

Please enter all fields in form above