Sesja Portretowa i Komercyjna w Warszawie

Portret - to sposób na wyrażenie swojego niepowtarzalnego stylu. Lubię pracować z klientami twarzą w twarz. Wspólnie tworzymy obrazy, które odzwierciedlają to, kim są i jak chcemy się zaprezentować światu.

Jako fotografka portretowa staram się robić piękne i naturalne zdjęcia, które odzwierciedlają Twoją tożsamość. Posiadam umiejętności ku temu, aby moi klienci czuli się komfortowo i przekonywująco przed obiektywem, ponieważ wtedy wygląd jest najlepszy.

Z kim zazwyczaj pracuję?

W mojej pracy jako fotografka portretowa pracowałam z ludźmi pojedynczymi oraz z całymi rodzinami. Zrobiłam również kilka projektów komercyjnych. Obecnie współpracuję z Prime Ambassador, jako głównym zamawiającym.

style="background-image: url('/images/portrait-photography/promo.jpg');">
Pracuję również jako główny fotograf w firmie Ambassador Watches, oferując im zdjęcia komercyjne.
"Dina doskonale rozumiała, jak uczynić nasze zdjęcia wyjątkowymi, a także wykonała wyjątkowe kadry, które będziemy mieli do końca naszego życia ..."
Frej & Chinami - Ślub w Sztokholmie
"Nie możemy ci wystarczająco podziękować, Dina. Mogliśmy tylko założyć, że nasze zdjęcia będą wspaniałe - i naprawdę udało Ci się uchwycić każdy radosny szczegół wesela. Za każdym razem, gdy pokazujemy komuś zdjęcia, otrzymujemy komplementy za ich profesjonalizm ..."
Emil & Melinda - Ślub w Szwecji
"Dina jest niesamowitym fotografem ślubnym. Po tym, jak uruchomiliśmy projekt sesji zdjęciowej w Paryżu, bardzo skrupulatnie poinstruowała nas: od wyboru wizażystki, planowania trasy do pokazania nam jak wykonać dobrą pozę! "
Stephanie & Herman - Sesja narzeczeńska w Paryżu
"Dziękuję bardzo Dina! Niezapomniany dzień, który na zawsze pozostanie w pamięci dzięki Twoim fotografiom. Absolutnie doskonałe ujęcia - od zwyczajnych chwil po emocjonalne we własnym biurze - świetna robota! Z żartem i energią pozowanie na własnym weselu było nawet bardzo zabawne😊"
Nina & Michael - Ślub w Niemczech

Masz Pytanie?
Czekam Na Twoją Wiadomość

SPRAWDŹ DATĘ

Zamów proszę mnie jako fotografkę na swój ślub w Warszawie lub w Polsce! Możesz wypełnić poniższy formularz lub wysłać mi wiadomość!

Please enter all fields in form above
Jestem artystą, który tworzy piękne i romantyczne portrety!