Fotografia ślubna

Jako fotograf ślubny moją misją jest tworzenie pięknych, ponadczasowych i naturalnych fotografii, które można zachować na wieczność.

Z pasją chcę wyciągnąć rękę przez obiektyw, aby uchwycić wszystkie emocje tego wyjątkowego dnia. Skupiam się na wszystkim, od świetnych punktów po drobne szczegóły. Każdy element pomaga mi stworzyć wizualną historię, którą możecie Państwo przeglądać w nieskończoność. Cały dzień to historia

Fotografia ślubna w Polsce

Od pierwszego pocałunku do pierwszego tańca, od przysięgi po przemówienia, są to chwile, których nigdy nie da się zapomnieć. Są także takie momenty, których nigdy nie da się zobaczyć pod czas gwaru weselnego. Staram się to wszystko ogarnąć, uchwycić każdą chwilę.

Przeglądaj Galerię Ślubną >
wedding in fizmoos

Ślub w górach

Sem i Paul - Ślub w górach

Sem i Paul to najbardziej pozytywna parą, jaką kiedykolwiek spotkałam. Śmiali się, żartowali i cały dzień byli w bardzo dobrym humorze!
wedding in france

ślub we Francji

Stefania i Rodolf - ślub we Francji

Niezmiernie się cieszę, że mogę podzielić się tymi zdjęciami. Jestem bardzo dumna i zaszczycona iż mogłam być fotografką na ślubie Stefanii i Rudolfa.
wedding in france

ślub w Paryżu

Dirk i Alexandra - ślub w Paryżu

Był to romantyczny dzień w centrum Paryża. Ceremonia, zorganizowana przez bliskich i przyjaciół, podczas której ...
wedding in aix en provence

wesele w Prowansji

Fred i Irina - wesele w Prowansji

Fred i Irina są parą mieszkającą w Paryżu. Urodził się Fred w południowej Francji, ale jego rodzice ...
wedding in austria

Ślub w Wiedniu

Ślub w Wiedniu

Ten niesamowity ślub został sfotografowany w samym sercu Austrii - w Wiedniu ...
wedding in germany

ŚLUB W NIEMCZECH

Nina i Mike - niemieckie wesele

Para spotkała się w miejscu, w którym ogromne góry patrzą na ciebie i mają poczucie wieczności ...
"Dina doskonale rozumiała, jak uczynić nasze zdjęcia wyjątkowymi, a także wykonała wyjątkowe kadry, które będziemy mieli do końca naszego życia ..."
Frej & Chinami - Ślub w Sztokholmie
"Nie możemy ci wystarczająco podziękować, Dina. Mogliśmy tylko założyć, że nasze zdjęcia będą wspaniałe - i naprawdę udało Ci się uchwycić każdy radosny szczegół wesela. Za każdym razem, gdy pokazujemy komuś zdjęcia, otrzymujemy komplementy za ich profesjonalizm ..."
Emil & Melinda - Ślub w Szwecji
"Dina jest niesamowitym fotografem ślubnym. Po tym, jak uruchomiliśmy projekt sesji zdjęciowej w Paryżu, bardzo skrupulatnie poinstruowała nas: od wyboru wizażystki, planowania trasy do pokazania nam jak wykonać dobrą pozę! "
Stephanie & Herman - Sesja narzeczeńska w Paryżu
"Dziękuję bardzo Dina! Niezapomniany dzień, który na zawsze pozostanie w pamięci dzięki Twoim fotografiom. Absolutnie doskonałe ujęcia - od zwyczajnych chwil po emocjonalne we własnym biurze - świetna robota! Z żartem i energią pozowanie na własnym weselu było nawet bardzo zabawne😊"
Nina & Michael - Ślub w Niemczech

Masz Pytanie?
Czekam Na Twoją Wiadomość

SPRAWDŹ DATĘ

Zamów proszę mnie jako fotografkę na swój ślub w Warszawie lub w Polsce! Możesz wypełnić poniższy formularz lub wysłać mi wiadomość!

Please enter all fields in form above
Jestem artystą, który tworzy piękne i romantyczne portrety!