Słowa wdzięczności skierowane od moich uwiecznionych w kadrach młodych par

Dziękuję wszystkim za opinie na temat moich zdjęć wykonanych przed ślubem oraz w trakcie zawarcia związku małżeńskiego. Ważne jest dla mnie, że kochacie moje prace i bawicie się pod czas sesji zdjęciowej. 😊

Frej & Chinami

Ślub w Sztokholmie | 2019

Szukaliśmy fotografa, który podczas naszego ślubu mógłby robić osobiste zdjęcia w najlepszej jakości i cieszymy się, że Dina Deikun przekroczyła nasze oczekiwania. Dina doskonale rozumiała, jak uczynić nasze zdjęcia wyjątkowymi, a także wykonała wyjątkowe kadry, które będziemy mieli do końca naszego życia.

Gorąco polecamy Dinę każdemu, kto chce mieć piękne i wyjątkowe zdjęcia wykonane w tym szczególnym dniu. Dzięki, Dina!

Emil & Melinda

Ślub w Szwecji | 2019

Nie możemy ci wystarczająco podziękować, Dina. Mogliśmy tylko założyć, że nasze zdjęcia będą wspaniałe - i naprawdę udało Ci się uchwycić każdy radosny szczegół wesela. Za każdym razem, gdy pokazujemy komuś zdjęcia, otrzymujemy komplementy za ich profesjonalizm, szatę graficzną, światło, ujęcia. Wszyscy nasi goście są również bardzo zadowoleni!

Zarezerwowaliśmy pakiet na cały dzień i był dla nas jednym słowem idealny. Dziękuję Dziękuję, Dziękuję!

Stephanie & Herman

Sesja narzeczeńska w Paryżu | 2019

Dina jest niesamowitym fotografem ślubnym. Po tym, jak uruchomiliśmy projekt sesji zdjęciowej w Paryżu, bardzo skrupulatnie poinstruowała nas: od wyboru wizażystki, planowania trasy do pokazania nam jak wykonać dobrą pozę! Jest energiczną i pasjonuje się swoją pracą, dzięki czemu sesja zdjęciowa była przyjemna dla nas i dla niej. Jest również bardzo punktualna, przyjechała wcześniej niż my w dniu sesji zdjęciowej i skończyliśmy na czas, po wykonaniu wszystkiego, co zaplanowaliśmy. I na koniec w profesjonalny sposób pokazała naszą naturę. Jacy jesteśmy naprawdę.

Dziękujemy Dinie za to szczęśliwe doświadczenie! Życzymy wszystkiego najlepszego!

Nina & Michael

Ślub w Niemczech | 2018

Dziękuję bardzo Dina! Niezapomniany dzień, który na zawsze pozostanie w pamięci dzięki Twoim fotografiom. Absolutnie doskonałe ujęcia - od zwyczajnych chwil po emocjonalne we własnym biurze - świetna robota! Z żartem i energią pozowanie na własnym weselu było nawet bardzo zabawne😊

Jeszcze raz dziękuję - gorąco polecam!!! Dina - świetna robota !!

Suyi & Kelvin

Sesja ślubna w Pradze | 2019

Dina jest wspaniałym fotografem!!! Podczas naszego wesela zrobiła zdjęcia i wyglądają niesamowicie, są wyjątkowe. Jakby miała trzecie oko, aby uchwycić wszystkie interesujące i niepowtarzalne momenty, które się zdarzały.

Oprócz tego, że jest bardzo profesjonalnym fotografem, jest także ciepłą, serdeczną osobą z którą lekko i przyjemnie się pracuje. Polecam!

Jenifer Lau

Sesja ślubna w Salzburgu | 2019

Spodobała nam się fotografia przedślubna w Salzburgu i jezioro Gossau, które zaoferowała Dina, ona jest piękna i pełna pasji. Zdjęcia są romantyczne i oszałamiające. Jestem pod wielkim wrażeniem, że Dina zadbała o pogodę, dzięki czemu uniknęliśmy deszczowych dni i zawsze utrzymywała z nami kontakt, aby ustalić najlepszy czas na sesję zdjęciową, jest profesjonalistką!

Wielkie dzięki!

I wiele więcej ...

Więcej prac

wedding in fizmoos

Ślub w górach

Sem i Paul - Ślub w górach

Sem i Paul to najbardziej pozytywna parą, jaką kiedykolwiek spotkałam. Śmiali się, żartowali i cały dzień byli w bardzo dobrym humorze!

Masz Pytanie?
Czekam Na Twoją Wiadomość

SPRAWDŹ DATĘ

Zamów proszę mnie jako fotografkę na swój ślub w Warszawie lub w Polsce! Możesz wypełnić poniższy formularz lub wysłać mi wiadomość!

Please enter all fields in form above
Jestem artystą, który tworzy piękne i romantyczne portrety!